Dom ProduktyOpakowanie z metalową strukturą

452Y Opakowanie z metalową strukturą Ok. Wysokość warstwy 210 mm Wysoka pojemność

Im Online Czat teraz

452Y Opakowanie z metalową strukturą Ok. Wysokość warstwy 210 mm Wysoka pojemność

452Y Opakowanie z metalową strukturą Ok. Wysokość warstwy 210 mm Wysoka pojemność
452Y Opakowanie z metalową strukturą Ok. Wysokość warstwy 210 mm Wysoka pojemność 452Y Opakowanie z metalową strukturą Ok. Wysokość warstwy 210 mm Wysoka pojemność

Duży Obraz :  452Y Opakowanie z metalową strukturą Ok. Wysokość warstwy 210 mm Wysoka pojemność

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Hengshui, Chiny
Nazwa handlowa: Hualai
Orzecznictwo: ISO9001-2015
Numer modelu: opakowanie strukturalne
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 metrów sześciennych
Cena: negociation
Szczegóły pakowania: palety, skrzynia drewniana
Czas dostawy: 5-7 dni
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 900 metrów sześciennych miesięcznie

452Y Opakowanie z metalową strukturą Ok. Wysokość warstwy 210 mm Wysoka pojemność

Opis
Materiał: SS304, SS316L Wzrost: appr. ok. 210mm 210mm
Powierzchnia: 452 m2/m3, 252 m2/m3 Rozmiar: określone przez klienta
Obróbka powierzchniowa: perforacja, pofałdowanie OEM: do dyspozycji
High Light:

opakowanie z siatki drucianej

,

opakowanie ze stali nierdzewnej;

452Y Opakowanie z metalową strukturą Ok.Wysokość warstwy 210 mm Wysoka pojemność

 

Opakowanie strukturalne Hualali HCjest podobny w budowie do standardowego wypełnienia, z wyjątkiem subtelnej modyfikacji geometrii pofałdowania na górze i na dole każdej warstwy wypełnienia.Ta stosunkowo niewielka zmiana geometrii eliminuje nagłą zmianę kierunku przepływu fazy ciekłej i gazowej na granicy warstwy wypełnienia.

 

Konwencjonalna pojemność upakowania strukturalnego jest ograniczona przez oddziaływanie przepływu na granicy faz, gdzie nagła zmiana kierunku ogranicza ilość płynącej przeciwprądu cieczy i pary.Gdy przepływ cieczy zostaje ograniczony przez unoszącą się w górę parę, ciecz zaczyna gromadzić się na granicy warstwy, co zwiększa spadek ciśnienia i może ostatecznie prowadzić do zalania.

 

Geometria Opakowanie strukturalne Hualai HCłagodzi ograniczenie przepływu cieczy.Dzięki wyeliminowaniu przedwczesnego narastania cieczy, niskie spadki ciśnienia uszczelnienia strukturalnego są lepiej zachowane w całym zakresie efektywnej pracy uszczelnienia.Zalety szczeliwa strukturalnego Hualai HC są bardziej znaczące w przypadku mniejszych rozmiarów pofałdowania i większych powierzchni.W zależności od zastosowania i stylu pakowania, zaobserwowano nawet 40% wzrost wydajności.

 

Materiały budowlane

 

Najpopularniejszym materiałem stosowanym do wypełnienia kolumny strukturalnej Hualai jest SS 304L i SS 316L.Jednak Hualai produkuje to wyłącznie w oparciu o wymagania naszych klientów i może być również wykonane z innych materiałów na specjalne zamówienie.

 

Jednolita dystrybucja cieczy

Aby uzyskać równomierne rozprowadzenie cieczy na opakowaniu, konieczne jest posiadanie dobrego dystrybutora cieczy, aby zmaksymalizować wzajemne oddziaływanie cieczy i pary.Jeśli jednak wysokość pakowania przekracza 3 metry, zalecamy użycie pośredniego redystrybutora cieczy, aby zapewnić równomierny przepływ.

 

Porównaj: upakowane kolumny oferują wiele korzyści

 

Kolumny upakowane Kolumny na tackach
Niższy spadek ciśnienia prowadzi do znacznych oszczędności energii.(Możliwa jest większa niż 5% redukcja mocy.) Większy spadek ciśnienia, ale krótsze kolumny.
Wysoka zdolność redukowania.(Możliwe do 40% pojemności projektowej.) Ograniczone ograniczenie dla wydajnej pracy.(60-70% pojemności projektowej jest typowe.)
Umożliwia produkcję czystego argonu przez destylację, eliminując tym samym potrzebę czystego źródła wodoru. Może być stosowany do destylacji wysokociśnieniowej.

 

Obróbka powierzchni opakowania strukturalnego z blachy?

 

Ważne jest, aby uzyskać dobry kontakt między fazą ciekłą i parą.Opakowanie, które równomiernie rozprowadza ciecz w cienkiej warstwie, będzie miało lepszą wydajność.Mieszanie folii powoduje turbulencje, które wzmagają przenoszenie masy.

Modyfikacje tekstur powierzchni opakowania poprawiają rozprowadzanie cieczy, co z kolei prowadzi do zwiększonej wydajności pakowania.

Wszystkie rodzaje opakowań strukturalnych Hualai są dostępne w różnych rozmiarach fali.Zapewnia to wszechstronność niezbędną do optymalizacji konfiguracji uszczelnienia, aby jak najlepiej spełnić wymagania dotyczące sprawności, wydajności i spadku ciśnienia dla konkretnego zastosowania.

 

 

 452Y Opakowanie z metalową strukturą Ok. Wysokość warstwy 210 mm Wysoka pojemność 0

 

Opakowanie metalowe o dużej pojemności Hualai gotowe do wysyłki

 

452Y Opakowanie z metalową strukturą Ok. Wysokość warstwy 210 mm Wysoka pojemność 1

 

Witamy w dowolnym momencie z zapytaniem o strukturalne opakowanie Hualai!

Szczegóły kontaktu
Anping Hualai Metal Wire Mesh Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Seven Zhao

Tel: +8613393212677

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)