Dom

Anping Hualai Metal Wire Mesh Co.,Ltd profil firmy

profil firmy

Anping Hualai Metal Wire Mesh Co., Ltd. Jest profesjonalnym producentem i dostawcą dzianinowa siatka druciana, odmgławiacz z siatki drucianej,, eliminator mgły z pakietu łopatkowego, pakowanie wieży oraz wnętrze wieży.Znajdujemy się w chińskim centrum produkcji i rozwoju siatki drucianej - Anping, Hebei.

 

Anping Hualai zaczął produkować dzianinowa siatka druciana od 2008 roku. Kiedyś dzianina była używana głównie do produkcji demister.Po ponad 10 latach rozwoju jesteśmy obecnie jednym z wiodących dostawców na krajowym rynku odmgławiaczy siatek drucianych, z wieloma dostępnymi rodzajami i rodzajami materiałów.Mile widziane są również niestandardowe zamówienia.Mamy również coraz więcej międzynarodowych klientów, którzy korzystają z naszychodmgławiacz z siatkiw różnych zastosowaniach.Ostatnio kolejna popularna aplikacja knitkowana siatka z drutu miedzianegosłuży do zwalczania szkodników.Posiadamy cenne doświadczenia wUsługa FBA do niestandardowych pakowanych rolek z siatki miedzianej.

 

Chiny Anping Hualai Metal Wire Mesh Co.,Ltd profil firmy 0

 

Mówiąc o odmgławiacze / eliminatory mgły, istnieje inny popularny typ - pakiet łopatkowy.W Anping Hualai posiadamy maszyny do obróbki płyt łopatkowych ze stali nierdzewnej na różne profile.Rozmiareliminator mgły z pakietu łopatkowegomożna dostosować.Możemy również skonstruować eliminatory mgły z łopatek PP i dodać niestandardową ramkę do pakietu łopatek zgodnie z naszymi doświadczeniami.

 

Chiny Anping Hualai Metal Wire Mesh Co.,Ltd profil firmy 1

 

Opakowanie strukturalneto jeden z naszych głównych produktów, w który wkładamy wiele wysiłku.Teraz mamy zaawansowane linie produkcyjne, zwiększając zmienność, wysoką wydajność i wysoką jakość.Zbudowaliśmy również własny zespół instalacyjny i serwisowy.Opakowanie strukturalne z blachy falistej i opakowanie strukturalne z siatki drucianejsą najczęściej używane w praktyce.Popularny typ dlafaliste opakowanie strukturalne perforowane obejmuje 125 X/Y, 250X/Y, 350X/Y, 500 X/Y, opakowanie strukturalne plus lub opakowanie strukturalne o dużej pojemności M252Y, M452Y, itp. Więcej typów jest dostępnych zgodnie z negocjacjami.tenopakowanie z siatki drucianej obejmuje 250X (AX), 500X (BX), 700Y (CY),itp. Głęboko rozumiemy, że klient może mieć specjalne wymagania dotyczące szczegółów.Wiemy to z naszych doświadczeń w produkcji i obsłudze opakowań strukturalnych.Chętnie porozmawiamy o Twoich prywatnych wymaganiach dotyczących pakowania strukturalnego.

 

Chiny Anping Hualai Metal Wire Mesh Co.,Ltd profil firmy 2

 

Z powyższych słów można wywnioskować, że nasza główna działalność kręci się wokół kolumn / wież, które są szeroko stosowane w rafineriach ropy naftowej, przemyśle benzynowo-chemicznym, przemyśle chemicznym, farmacji, przemyśle nawozowym itp. odmgławiacze z siatki drucianej, opakowanie strukturalne,są najczęściej używane w tych wieżach.Tak, jest jeszcze jeden ważny produkt -wieża wewnętrzna- używane razem z odmgławiaczem i pakunkiem strukturalnym.Ze względu na wymagania klientów dotyczące pełnej serii produktów wewnętrznych wieży współpracujemy ze znanymi uniwersytetami w pokrewnej dziedzinie i rozwijamy nasze zdolności w zakresie wewnętrznej produkcji i serwisu wieży.Możemy teraz produkować i dostarczaćdystrybutor cieczy, kolektor cieczy i redystrybutor cieczy, wsparcie pakowania strukturalnego, wsparcie pakowania losowego, ogranicznik złoża, korytka kominoweitp.

 

To jest historia Hualai.Jesteśmy w drodzedostarczanie bardziej profesjonalnych, bardziej rozważnych, bardziej konkurencyjnych produktów do transferu masowego. Serdecznie witamy Twoje zapytanie!

 

Chiny Anping Hualai Metal Wire Mesh Co.,Ltd profil firmy 3

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Anping Hualai Metal Wire Mesh Co., Ltd., z siedzibą w hrabstwie Anping w prowincji Hebei, która jest chińskim miastem rodzinnym siatki drucianej, została założona w 2005 roku. Nasza firma zajmuje powierzchnię 1500 metrów kwadratowych. Naszymi głównymi produktami są siatki druciane do filtrowania gazu płynnego i odmgławiacz siatek drucianych na początku. Po kilku latach poszukiwań i innowacji rozwinęliśmy się w profesjonalnego producenta produktów z siatki drucianej do spawania metali, sita dziewiarskiego i ekranu z tworzywa sztucznego z fluorem. Kompleksowa reforma i innowacja nastąpiła w naszym sprzęcie produkcyjnym w 2009 roku. Nasza firma importowała sprzęt produkcyjny w 2009 roku i importowała niektóre zaawansowane technologicznie maszyny, w tym 4 zestawy automatycznych ciężkich spawarek (tolerancja rozmiaru otworu jest mniejsza niż 1 mm, a maksymalna średnica drutu może wynosić 6,5 mm). Istnieje 60 zestawów maszyn z filtrem siatkowym, które mogą wytwarzać różne rodzaje specyfikacji. Tymczasem nasza firma posiada 3 zestawy maszyn z tworzywa sztucznego z fluorem, które mogą produkować towary o dużej szerokości. „Jakość jako podstawa konkurencji, reputacja jako podstawa rozwoju” to nasza koncepcja przedsiębiorstwa. Cały czas przestrzegamy naukowej polityki zarządzania i ścisłego systemu kontroli, aby zapewnić wysoką jakość naszych produktów. Nasza firma cieszy się zaufaniem starych i nowych klientów zarówno w kraju, jak i za granicą, z naszą doskonałą reputacją i najlepszymi usługami. Mamy szczerą nadzieję, że nawiążemy długoterminowe i wzajemnie korzystne relacje biznesowe z klientami na całym świecie i wspólnie z naszymi partnerami stworzymy wspaniałą przyszłość!

Anping Hualai Metal Wire Mesh Co.,Ltd Anping Hualai Metal Wire Mesh Co.,Ltd Anping Hualai Metal Wire Mesh Co.,Ltd Anping Hualai Metal Wire Mesh Co.,Ltd Anping Hualai Metal Wire Mesh Co.,Ltd
1 2 3 4 5
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : Dzielność

Ilość pracowników : 100~300

Coroczne wyprzedaże : 1000000-5000000

Rok założenia : 2008

pc Export : 70% - 80%